ZST Mielec
Slider

Nowy Projekt Unijny w ZST

Nasza szkoła rozpoczyna nowy projekt pt. "DOVES - Detectives Of ViolencE in Schools”. Został on zatwierdzony do realizacji w ramach programu ERASMUS+ i będzie realizowany ze środków europejskichProjekt realizowany będzie w terminie 01.09.2017 - 31.08.2019. Koordynatorem projektu jest mgr Małgorzata Buś.

Jeśli interesują Cię kwestie społeczne, chcesz zostać mediatorem, nawiązać kontakty z młodzieżą w innych krajach a przy okazji poćwiczyć swój angielski,  nie zwlekaj - zgłoś się do projektu.

Naszymi partnerami w projekcie są Szkoła Gh.I. Bratianu w Iasi w Rumunii, Szkoła Muzyczna im. "Marii Callas" w Kalamacie w Grecji oraz szkoła Tammiku Põhikool w Kohtla-Järve w Estonii.

W ramach  realizacji projektu  przewiduje się trzy wyjazdy zagraniczne dla uczniów klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu do szkół partnerskich w Rumunii, Estonii i Grecji. Pierwszy wyjazd do Rumunii odbędzie się już w listopadzie.

Wypełnione zgłoszenia proszę kierować do koordynatora projektu mgr Małgorzaty Buś lub do mgr Agnieszki Słąby do 17 listopada 2017.

Opublikowano w dniu: 5.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.11.2017 r.