ZST Mielec
Slider

Święty Mikołaj w ZST

Zgodnie z tradycją, w piątek 6 grudnia do naszej szkoły przybył święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Przyjechał z dalekiej Laponii, by nagrodzić grzecznych uczniów. Z workiem pełnym „prezentów” odwiedzał naszych wychowanków w klasach, a tym którzy na to zasłużyli rozdawał łakocie. Nie zapomniał też o „grzecznych” nauczycielach oraz pracownikach administracji i obsługi.

Mikołajki w szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas lekcji, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Chcąc przywołać magiczną atmosferę świąt na forum szkoły 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Jak było, zobaczcie na zdjęciach.

 Dziękujemy święty Mikołaju. Do zobaczenia w następnym roku!

Oprac.: mgr J. Czerwiec

Opublikowano w dniu: 11.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 11.12.2017 r.

Czytany 3490 razy

Media