ZST Mielec
Slider

Już niedługo, 22 kwietnia 2018 roku wybrani uczniowie klas 3DG i 3EG (technik żywienia i usług gastronomicznych), uczestnicy projektu pt. „Wiedza i doświadczenie – tak osiągnę sukces!” wyjadą na dwutygodniowe praktyki do Irlandii. Zarówno pobyt uczniów za granicą, jak i przygotowania do niego są finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Trwają intensywne przygotowania, w ramach których uczniowie od października uczęszczają na kurs języka angielskiego zawodowego w wymiarze 30 godzin. Przed nimi jeszcze warsztaty z psychologiem „Kompetencje społeczne” (6 godzin), warsztaty kulturowe „Irlandia – Zielona Wyspa” (3 godziny), warsztaty „Plastyka i dekoracja (4 godziny) oraz „Jak obsługuję osoby starsze i dzieci?” (4 godziny).

Uczestnikom życzymy wytrwałości!

Opracowała: mgr Anna Olechowska

Opublikowano w dniu: 7.02.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 7.02.2017 r.

Czytany 1810 razy