ZST Mielec
Slider

AWANS ZST MIELEC DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W UNIHOKEJU

W dniu 22.02.2018 r. reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wzięła udział w Półfinale Wojewódzkim Unihokeja. Turniej został rozegrany na obiektach Zespołu Szkół Nr 2 w Dębicy. W walce o awans do finału wojewódzkiego udział wzięło 6 szkół, po dwie z Mielca, Dębicy i Stalowej Woli. Po bardzo ciekawym i emocjonującym turnieju, stojącym na bardzo wysokim poziome sportowym, chłopcy z ZST w Mielcu zajęli II miejsce, które jednocześnie stało się przepustką do walki o medale w Finale Wojewódzkim.

Sam udział w finale jest ogromnym wyróżnieniem, ponieważ wystartuje tam 6 najlepszych szkół średnich z województwa podkarpackiego. Biorąc pod uwagę cały turniej, należy podkreślić, że uczniowie ZST włożyli w rozgrywki całe serce i wyróżniali się dobrą dyscypliną taktyczną. Wszyscy zasługują na duże słowa uznania. Finał Wojewódzki zostanie rozegrany na początku marca. Poniżej prezentujemy poszczególne wyniki ZST z całego turnieju i tabelę końcową:

 

Wyniki :
ZST Mielec - I LO Dębica 3 - 2 ( 0 - 2 )
ZST Mielec - ZSP 2 St. Wola 6 - 1 ( 3 - 0 )
ZST Mielec - ZSB Mielec 3 - 1 ( 0 - 1 )
ZST Mielec - ZS 2 Dębica 2 - 4 ( 1 - 2 )

 

Klasyfikacja końcowa :

1. ZS 2 Dębica - awans do finału wojewódzkiego

2. ZST Mielec - awans do finału wojewódzkiego

3. I LO Dębica

4. ZSB Mielec

5. ZSP Nr 2 Stalowa Wola

6. ZSP Nr 3 Stalowa Wola


Reprezentacja ZST :
Mikołaj Struzik
Dominik Sapała
Sławek Słaby
Maciek Dereń
Sebastian Rucki
Filip Mazur
Karol Pezda
Damian Łapa
Sylwek Pezda
Norbert Malczyński
Dawid Masajada
Rusek Mateusz


Opiekunowie :
Jarosław Szczerba
Tomasz Gałat

Opublikowano w dniu: 26.02.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 26.02.2018 r.

Czytany 3399 razy