ZST Mielec
Slider

ZST MIELEC CZWARTĄ DRUŻYNĄ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W UNIHOKEJU

W dniu 16.03.2018 r. reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wzięła udział w Finale Wojewódzkim Licealiady Unihokeja. Tym razem bardzo interesujące zawody oglądaliśmy w pięknej hali PWSZ w Sanoku. W Finale Wojewódzkim udział wzięło 6 szkół: dwie z Sanoka, i po jednej z: Mielca, Dębicy, Przemyśla oraz Lubaczowa. Podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w unihokeju można było oglądać wspaniałe popisy zawodników. 12 spotkań stojących na wysokim poziomie, a przy tym bardzo czysta gra zawodników i pełne trybuny.

W przekroju całego finału uczniowie ZST pokazali ogromną dyscyplinę taktyczną, waleczność oraz wiarę w końcowy sukces. Wszyscy zasługują na duże słowa uznania. Niestety finalnie kończymy turniej na 4 miejscu. Do medalu brakło naprawdę niewiele. O miejscach 3 i 4 decydowały nie punkty tylko bilans bramkowy, co tym bardziej pokazuje jak istotnym czynnikiem w sporcie jest odrobina szczęścia. Pomimo tego cały zespół wracał do Mielca w poczuciu realizacji wszystkich założeń oraz zajętego miejsca na miarę swoich obecnych możliwości. Za rok będziemy jeszcze mocniejsi. Ze sportowym pozdrowieniem cały zespół oraz trener dziękują za kibicowanie oraz trzymanie kciuków.

Poniżej prezentujemy poszczególne wyniki ZST z całego turnieju i tabelę końcową:

Wyniki:

Klasyfikacja końcowa:

 1. II LO Sanok
 2. ZS Nr 2 Dębica
 3. ZS Nr 2 Sanok
 4. ZST Mielec
 5. CKZiU Nr 1 Przemyśl
 6. ZS Lubaczów

Reprezentacja ZST:                                                                         

 • Mikołaj Struzik
 • Dominik Sapała
 • Sławek Słaby
 • Maciek Dereń
 • Sebastian Rucki
 • Filip Mazur
 • Karol Pezda
 • Damian Łapa
 • Sylwek Pezda
 • Norbert Malczyński
 • Dawid Masajada
 • Rusek Mateusz

Opiekun: Jarosław Szczerba

Opublikowano w dniu: 23.03.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 22.03.2018 r.

 
 
Czytany 3031 razy