ZST Mielec
Slider

„Otrzęsiny” 2018

23 października 2018 roku odbyło się „nieoficjalne” przyjęcie pierwszaków do zaszczytnego grona uczniów. W tym dniu aula ZST przemieniła się w miejsce zmagań klas pierwszych. Na wstępie klasy dokonały artystycznych prezentacji i przedstawiły karykaturę wychowawcy. W dalszej części zespoły przystąpiły do bezpośredniej rywalizacji. Rozpoczęły się różne „atrakcyjne” konkurencje sprawdzające umiejętności młodzieży: „krzesła”, taniec w parach do wylosowanego rytmu, zjedzenie pączka bez użycia rąk, obieranie ziemniaka plastikowym nożem, karaoke i inne. Odbył się również quiz sprawdzający wiedzę naszych pierwszaków o nowej szkole. Głośny doping i bojowe hasła dodawały energii zawodnikom, walczącym dzielnie o każdy punkt, który przyznawało jury pod przewodnictwem dyrektora mgr inż. Aleksandra Buczka.

Ostateczne wyniki rywalizacji:

Klasa 1LC – 127 pkt /pierwsze miejsce/

Klasa 1BM – 117 pkt /drugie miejsce/

Klasa 1CL – 94 pkt /trzecie miejsce/

Klasa 1AI – 94 pkt /trzecie miejsce ex aequo/

Pozostałe miejsca:

Klasa 1AL 90 pkt

Klasa 1DG 74 pkt

Klasa 1BI 61 pkt

Klasa 1DM 33pkt

Imprezę przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego

Wszystkim, którzy pomogli zorganizować otrzęsiny oraz uczestnikom bardzo dziękujemy.

 ORGANIZATORZY

 Oprac.: mgr J.Czerwiec

Opublikowano w dniu: 29.10.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 29.10.2018 r.

Czytany 3316 razy