ZST Mielec
Slider

KONKURS HISTORYCZNY KLAS PIERWSZYCH

18 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole finał dwustopniowego konkursu historycznego „Polska w okresie międzywojennym” zorganizowany dla klas pierwszych ZST. W finale wzięło udział dwunastu uczestników, którzy zmierzyli się z pytaniami przygotowanymi na podstawie podręcznika „Ciekawi Świata” obowiązującego w klasach pierwszych.

Wyniki konkursu:

1 miejsce Siembab Daniel 1AI

2 miejsce Kusek Monika 1CL

3 miejsce Szklarz Dominika 1CL

3 miejsce Cetnar Izabela 1AL

Zwycięzcy i uczestnicy finału otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Organizatorem konkursu był mgr Józef Czerwiec, nauczyciel historii.

 Oprac.: mgr J. Czerwiec

Opublikowano w dniu: 27.03.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 26.03.2019 r.

Czytany 1140 razy