ZST Mielec
Slider

Pierwszy Dzień Wiosny w ZST

Pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2019 roku, postanowiliśmy powitać w szkole „na kolorowo”. Chętni uczniowie byli zobligowani do przebrania się w różne postacie i rywalizowali o miano najlepiej przebranego ucznia. Komisja złożona z nauczycieli i uczniów oceniała stroje, a następnie wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali od opiekuna samorządu słodkie upominki i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że ten dzień poprawił uczniom humor i dodał energii na następne trzy miesiące, które pozostały do końca roku szkolnego.

Dziękujemy Wszystkim za udział i zapraszamy liczniej za rok.

Samorząd Uczniowski

Imprezę na powitanie wiosny przygotowali członkowie SU.

Opublikowano w dniu: 27.03.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 26.03.2019 r.

Czytany 2550 razy