ZST Mielec
Slider

Mieleckie Targi Edukacyjne

24 i 25 kwietnia 2019 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się XIV Targi Edukacyjne skierowane do uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych, w których wziął udział Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

Celem Targów było zaprezentowanie przez placówki kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad przyjęć na rok szkolny 2019/2020.

Ponad kilkaset gimnazjalistów i ośmioklasistów z Mielca i powiatu mieleckiego odwiedziło tegoroczne Targi.

Biorąc udział w tegorocznych Targach Edukacyjnych, uczennice klas gastronomicznych zaprezentowały swoje umiejętności w sztuce rzeźbienia owoców (carvingu). Uczniowie klas informatycznych zapoznawali zwiedzających z możliwościami wirtualnej rzeczywistości.

Opublikowano w dniu: 19.05.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 17.05.2019 r.

Czytany 1016 razy