ZST Mielec
Slider

X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki

W dniach 9-11 maja 2019 r. odbył się X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki. Organizatorzy podkreślali, jak wielkie znaczenie dla rozwoju intelektualnego młodego pokolenia ma rozwijanie pasji odkrywania oraz pogłębianie zainteresowań naukami przyrodniczymi i technicznymi.

Uczennice Zespół Szkół Technicznych zaprezentowały dekoracje z warzyw i owoców wykonane z wykorzystaniem sztuki carvingu oraz częstowały zwiedzających własnoręcznie wykonanymi czekoladkami i ciastkami. Na naszym stoisku uczniowie prezentowali również wirtualną rzeczywistość i drukowanie 3D. Podczas targów został zaprezentowany film „Uczniowie w akcji”, który pokazał przykłady aktywności naszych uczniów poza formalną edukacją.

Opublikowano w dniu: 21.05.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 17.05.2019 r.

Czytany 886 razy

Media