ZST Mielec
Slider

ZAPROŚ ŚWIAT DO SWOJEGO DOMU!

Niesamowita podróż kulturowa dla całej rodziny

Goszczenie ucznia z innego kraju w Twoim domu to wspaniały sposób, żeby nauczyć się nowej kultury i podzielić się swoimi tradycjami i stylem życia. Młodzi ludzie stają się ambasadorami polskiej kultury i wprowadzają nową siostrę lub nowego brata w swoje zwyczaje, tradycje i święta. Począwszy od wspólnego przygotowywania posiłków po zwiedzanie miejscowych muzeów – wszystko, co będziecie wspólnie robić, będzie doskonałą okazją do odkrywania i doceniania swojej własnej kultury i doświadczania różnic, jakie są pomiędzy Wami a Waszym Gościem.

My nazywamy to #AFSeffect!

Dla tych uczniów wciąż szukamy rodzin. Dołącz do globalnego społeczeństwa!

Zgłoś się do p. Diany Augustyńskiej (308 C lub kontakt przez dziennik) po więcej informacji.

Czytany 959 razy