ZST Mielec
Slider

Dzień Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, powołanego przez Sejm na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

11 października Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych zorganizowała uroczyste spotkanie dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, w czasie którego p.o. Dyrektor Szkoły mgr Stanisław Rajda podziękował nauczycielom za trud wychowania i nauczania oraz wszystkim zebranym złożył serdeczne życzenia - wszelkiej pomyślności, a szczególnie sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Następnie pogratulował on osobom wyróżnionym Nagrodą Starosty Powiatu Mieleckiego, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Medalem za Długoletnią Służbę oraz Nagrodą Dyrektora ZST. W dalszej części uroczystości p.o. Dyrektor ZST wraz z wicedyrektorami - mgr inż. Marią Pilchowiec i mgr inż. Aleksandrem Buczkiem wręczyli Nagrody Dyrektora ZST wyróżnionym nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.

 

Lista osób nagrodzonych w 2019 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Medal  Komisji Edukacji Narodowej

 1. Krystyna Golba

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę  czyli wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych

 1. Joanna Madej
 2. Jolanta Wilk
 3. Katarzyna Wrażeń

Nagrody  Starosty Powiatu Mieleckiego

 1. Beata Machała
 2. Grzegorz Kardyś
 3. Mieczysław Wilk
 4. Mariusz Wojciechowski

Nagrody Dyrektora

Nauczyciele

 1. Małgorzata Buś
 2. Renata Gaj
 3. Regina Gardulska
 4. Agnieszka Hryniszyn
 5. Danuta Jarząb
 6. Barbara Krupa
 7. Agnieszka Słąba
 8. Marta Spaniał-Skrzypek
 9. Magdalena Sroczyńska-Kieszek
 10. Ewa Turek
 11. Zdzisław Chmaj
 12. Wiesław Chmiel
 13. Zdzisław Loc
 14. Jacek  Zając
 15. Wiesław Zieliński

Administracja i Obsługa

 1. Anna Bełza
 2. Renata Długosz
 3. Maria Kawecka
 4. Zofia Kotwica
 5. Marzena Ogorzałek
 6. Teresa Wenta
 7. Zbigniew Długosz
 8. Leszek Głowacz
 9. Władysław Golba
 10. Jan Kotwica
 11. Łukasz Kozioł
 12. Bogdan Serafin
 13. Bogusław Śliwa
 14. Ryszard Walczyk

Opublikowano w dniu: 16.10.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 16.10.2019 r.

Czytany 1186 razy