ZST Mielec
Slider

PROJEKT ACADEMICA

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu mogą już korzystać z elektronicznych zasobów Biblioteki Narodowej w Warszawie, dzięki nawiązanej współpracy Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu z autorami ogólnopolskiego projektu Academica.

 System academica.edu.pl oferuje:

  • Pełnotekstowe przeszukiwanie setek tysięcy współczesnych publikacji naukowych: artykułów, monografii, podręczników i skryptów;
  • Inteligentny system ograniczania wyników wyszukiwania i ich wizualizacji;
  • Nieograniczony dostęp do publikacji niechronionych prawem autorskim lub udostępnianych w modelu Open Access;
  • Możliwość rezerwacji publikacji chronionej prawem autorskim w bibliotece należącej do systemu Academica
  • Możliwość tworzenia notatek, importu danych bibliograficznych, zapamiętywania kwerend

 

Sprawdź w pracowni multimedialnej Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu (biblioteka szkolna) jak ogromne możliwości wyszukiwania i dostępu do wszystkich dziedzin wiedzy i świata nauki stwarza system academica.edu.pl .

Szkolnymi koordynatorami projektu Academica są nauczyciele Zespołu Przedmiotowego ds. Języka Polskiego, pracownicy biblioteki szkolnej i opiekun pracowni multimedialnej ZST w Mielcu ,którzy zapraszają młodzież naszej szkoły do Świata Wiedzy.

Opracowanie: M. Weryńska

Opublikowano w dniu: 20.10.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 17.10.2019 r.

Czytany 1009 razy