ZST Mielec
Slider

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu “Upoluj swoją książkę”. Mam nadzieję, że chętnie będziecie sięgać po jedną z 12 książek biorących udział w akcji.

To nie koniec dobrych wiadomości dla uczniów! Przygotowano dla Was konkurs, w którym do wygrania są czytniki e-booków i bony na zakupy w platformie Woblink oraz wyjątkowe wydarzenie w Krakowie.

Żeby wziąć w nim udział uczniowie naszej szkoły muszą stworzyć 3-osobowy zespół i wybrać nauczyciela lub bibliotekarza, który będzie Opiekunem Zespołu. Zadaniem zespołu jest nakręcenie spotu video. Spot ma pokazać, jak uczniowie zachęcają swoich rówieśników do sięgania po książki. Spot powinien trwać od 1 do 5 minut.


Poniżej przesyłam link do formularza, za pośrednictwem którego należy zgłosić Zespół do konkursu. Formularz wypełnia Opiekun Zespołu. Wypełnienie formularza jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie.

Link do formularza

Spot należy przesłać do nas do 14 listopada. Spośród wszystkich prac, 10-osobowe jury wybierze 10 najlepszych projektów, a ich autorzy wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na Galę Finałową do Krakowa, która odbędzie się w dniach 3-4 grudnia.

W trakcie Gali Finałowej każdy zespół w ciągu 5 minut przedstawi swój projekt, a spośród wszystkich prezentacji jury wybierze 3 najlepsze prezentacje, których autorzy otrzymają czytniki e-booków i bony na zakupy na platformie Woblink. Pozostali finaliści otrzymają pakiety czytelnicze.

Zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu, który przesyłam w załączeniu.

Jeśli macie pytania dotyczące konkursu, napiszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Życzę powodzenia !
Organizator i Partner projektu “Upoluj swoją książkę”

Oprac.: mgr M. Weryńska

Opublikowano w dniu: 28.10.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 25.10.2019 r.

Czytany 749 razy