ZST Mielec
Slider

„Otrzęsiny” 2019

25 października 2019 roku odbyło się „nieoficjalne” przyjęcie pierwszaków do zaszczytnego grona uczniów. W tym dniu aula ZST przemieniła się w miejsce zmagań klas pierwszych. Na wstępie klasy dokonały artystycznych prezentacji i przedstawiły portrety wychowawców. W dalszej części zespoły przystąpiły do bezpośredniej rywalizacji. Rozpoczęły się różne „atrakcyjne” konkurencje sprawdzające umiejętności młodzieży: „krzesła”, taniec w parach do wylosowanego rytmu, karaoke. Odbył się również quiz sprawdzający wiedzę naszych pierwszaków o nowej szkole. Głośny doping i bojowe hasła na transparentach dodawały energii zawodnikom, walczącym dzielnie o każdy punkt, który przyznawało jury złożone z nauczycieli i starszych uczniów.

Ostateczne wyniki rywalizacji:

Klasa 1CLg – 56 pkt /pierwsze miejsce/

Klasa 1Alg – 53 pkt + 2 dogrywka /drugie miejsce/

Klasa 1BMg – 53 pkt /trzecie miejsce/

Klasa 1DCp – 47 pkt /czwarte miejsce/

Klasa 1DGp – 46 pkt +2 dogrywka /piąte miejsce/

Imprezę przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim, którzy pomogli zorganizować otrzęsiny oraz uczestnikom bardzo dziękujemy.

ORGANIZATORZY

Oprac.: mgr J. Czerwiec

Opublikowano w dniu: 12.11.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 12.11.2019 r.