ZST Mielec
Slider

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

W środę 18 listopada 2015 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Tegoroczne stypendia otrzymało 221 uczniów.

 

Uroczystego wręczenia dyplomów stypendialnych dokonali Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska - Wojewoda Podkarpacki i Pan Jacek Wojtas- Podkarpacki Kurator Oświaty. Stypendia przyznawane są uczniom szkół ponadgimnazjalnych kończących się maturą, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Galę uświetnił występ kwartetu smyczkowego z Zespołu Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie.

Wyróżnionymi uczennicami Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu zostały: Dominika Czyżewska z klasy 3MC Technikum Nr 3 i Barbara Pryga z klasy 3CL III Liceum Ogólnokształcącego.

Nagrodzonym gratulujemy.

Oprac.: wicedyrektor ZST mgr inż. A.Buczek

 

Opublikowano w dniu: 21.11.2015 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.11.2015 r.