ZST Mielec
Slider

Święty Mikołaj w ZST

Zgodnie z tradycją, w piątek 6 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Przybył ze swoim orszakiem, aby nagrodzić grzecznych uczniów. Z workiem pełnym „prezentów” odwiedził podopiecznych ZST, a tym którzy na to zasłużyli rozdawał łakocie. Nie zapomniał też o nauczycielach oraz pracownikach administracji i obsługi.

Mikołajki w szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas lekcji, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Chcąc przywołać magiczną atmosferę świąt na forum szkoły 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Jak było, zobaczcie na zdjęciach.

 Dziękujemy święty Mikołaju. Do zobaczenia w następnym roku !

Oprac.: mgr J.Czerwiec

Opublikowano w dniu: 18.12.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 18.12.2019 r.

Czytany 2346 razy