ZST Mielec
Slider

Stypendium Prezesa Rady Ministrów RP

W dniu 04.02.2020 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów za stypendium Prezesa Rady Ministrów RP dla najzdolniejszych uczniów z województwa podkarpackiego.

Z naszej szkoły stypendium otrzymali: Faustyna Tomecka uczennica klasy 3AL III LO oraz Jakub Popiołek uczeń klasy 3BI Technikum Nr 3, którzy na koniec roku szkolnego 2018/2019 uzyskali najwyższą średnią ocen odpowiednio w III LO i Technikum Nr 3.

Dyplomy stypendystom wręczała Podkarpacka Kurator Oświaty p. Małgorzata Rauch.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne akordeonistów z Sanoka i tancerzy z Rzeszowa, którzy mieli okazję pochwalić się swoimi niesamowitymi talentami.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym osiągnięć na polu naukowym i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytany 764 razy