ZST Mielec
Slider

XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon

W dniu 25 lutego 2020 r. 62 uczniów z klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Zespołu Szkół Technicznych uczestniczyło w XV edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon, które odbyły się w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce pod Rzeszowem. Podczas imprezy swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m. in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne oraz doradcy zawodowi.

Dzięki uczestnictwu w targach edukacyjnych nasza młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertami wyższych uczelni, a także podjąć wstępne decyzje dotyczące planowania kariery zawodowej i dalszego kształcenia. Wyjazd został zorganizowany przez pedagogów szkolnych Alicję Grzesik i Krystynę Golbę, a jako opiekunowie w przedsięwzięciu uczestniczyły także Joanna Olko i Anna Dudek.

Opracowała: mgr Joanna Olko i mgr Krystyna Golba

Czytany 545 razy