ZST Mielec
Slider

Drodzy Uczniowie,

dziś kończą się zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020 - roku pełnym wyzwań, trudów i nowej rzeczywistości szkolnej związanej ze pandemią i zdalnym nauczaniem. Choć tylko absolwenci liceum i technikum zdawali w tym roku maturę, tak naprawdę wszyscy stanęliśmy przed koniecznością zdawania egzaminu dojrzałości, odpowiedzialności, samodyscypliny i przede wszystkim empatii i szacunku.

Dlatego z serca gratulujemy Wam osiągniętych wyników i odpowiedzialnej postawy oraz życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Na koniec ostatnie zadanie domowe:

  1. Uważajcie na siebie i innych,
  2. Pamiętajcie, że wirus nie zniknął wraz z obostrzeniami,
  3. Korzystajcie z życia z szacunkiem do życia.
  4. Wróćcie do nas we wrześniu zdrowi i wypoczęci.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy ZST

Czytany 52 razy