ZST Mielec
Slider

INFORMACJA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I OPIEKUNÓW

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego proszę o zapoznanie się z zasadami, jakie będą obowiązywać uczniów  Zespołu Szkół Technicznych od 1 września 2020.

W związku z dużą ilością osób i brakiem możliwości zachowania bezpiecznej odległości w klasach i na korytarzach wprowadza się obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie całego obiektu ZST. W związku z powyższym prosimy rodziców o zakupienie dla uczniów przyłbic ochronnychw celu zapewnienia bezpieczeństwa i dobrej komunikacji pomiędzy uczniem a nauczycielem.

Ponadto uczniowie zostają zobowiązani do przestrzegania poniższych zasad:

  1. Nie przychodź na zajęcia, gdy masz temperaturę, katar, kaszel, jesteś na kwarantannie lub podejrzewasz kontakt z osobą zarażoną.
  2. Zdezynfekuj ręce przy wejściu do szkoły.
  3. Poinformuj o złym samopoczuciu  nauczyciela lub innego pracownika szkoły.
  4. Unikaj większych skupisk, o ile jest to możliwe.
  5. Myj i dezynfekuj ręce w toalecie.
  6. Zachowaj bezpieczeństwo podczas spożywania posiłków (np. nie dziel się ugryzioną przez siebie kanapką lub napoczętym napojem).
  7. Nie pożyczaj telefonu innym.

Informujemy również, że przy każdym wejściu do szkoły zostały ustawione automaty do dezynfekcji rąk. W toaletach i szatniach znajdują się dozowniki do dezynfekcji rąk. Przy wejściach, w toaletach i szatniach znajdują się odpowiednie instrukcje i informacje. Dodatkowo zachęcamy do czytania informacji dotyczących pandemii koronowirusa na telebimach szkoły.     
 

Dyrekcja ZST w Mielcu

Czytany 2122 razy