ZST Mielec
Slider

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wyróżnieni przez Podkarpacką Komisję Filmową

Zakończył się ,trwający przez czas nauczania zdalnego Projekt Kuratoryjny Województwa Podkarpackiego „Laboratorium Filmowe”.

W ramach projektu uczniowie szkół województwa podkarpackiego mogli uczestniczyć w internetowych szkoleniach i konsultacjach z ekspertami warsztatu filmowego.

Integralna częścią projektu był, ogłoszony przez Podkarpacką Komisję Filmową i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, konkurs dla Modułów Krytyka Filmowa i Film Amatorski.

W kategorii szkół ponadpodstawowych województwa podkarpackiego dla Modułu Krytyka Filmowa jury konkursowe wyróżniło recenzję Japoński film nie dla dzieci, której autorem jest Krystian Czachor, uczeń klasy 3AI ZST w Mielcu .

W kategorii szkół ponadpodstawowych województwa podkarpackiego dla Modułu Filmy Amatorskie wyróżnienia także zdobyli uczniowie ZST w Mielcu: Oliwier Bara za film Depresja i Adrian Mokrzycki za film Sport w czasie pandemii, czyli E-Sport .

Naszym młodym adeptom sztuki filmowej gratulujemy, wyrażając nadzieję, że to dopiero początek ich drogi w rozwijaniu pasji i poszukiwania własnego miejsca w otaczającej rzeczywistości.

 

Zespół Przedmiotowy Języka Polskiego

Oprac.mgr M.Weryńska

Opublikowano w dniu: 27.09.2020 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 27.09.2020 r.

Czytany 272 razy