ZST Mielec
Slider

Projekt Academica

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu mogą nadal korzystać z elektronicznych zasobów Biblioteki Narodowej w Warszawie, dzięki nawiązanej współpracy Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu z autorami ogólnopolskiego projektu Academica.

System academica.edu.pl oferuje:

  • Pełnotekstowe przeszukiwanie setek tysięcy współczesnych publikacji naukowych: artykułów, monografii, podręczników i skryptów;
  • Inteligentny system ograniczania wyników wyszukiwania i ich wizualizacji;
  • Nieograniczony dostęp do publikacji niechronionych prawem autorskim lub udostępnianych w modelu Open Access;
  • Możliwość rezerwacji publikacji chronionej prawem autorskim w bibliotece należącej do systemu Academica;
  • Możliwość tworzenia notatek, importu danych bibliograficznych, zapamiętywania kwerend.

Sprawdź w pracowni multimedialnej Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu (biblioteka szkolna) jak ogromne możliwości wyszukiwania i dostępu do wszystkich dziedzin wiedzy i świata nauki stwarza system academica.edu.pl .

Szkolnymi koordynatorami projektu Academica są nauczyciele Zespołu Przedmiotowego ds. Języka Polskiego, pracownicy biblioteki szkolnej i opiekun pracowni multimedialnej ZST w Mielcu, którzy zapraszają młodzież naszej szkoły do Świata Wiedzy.

Opracowanie: mgr M. Weryńska

Opublikowano w dniu: 28.09.2020 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 28.09.2020 r.

Czytany 426 razy