ZST Mielec
Slider

„Jesteśmy nieśmiertelni tam, 

 gdzie kochamy ...”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 15 października 2020 roku odszedł od nas na zawsze w wieku 96 lat emerytowany nauczyciel, były wicedyrektor Zespołu Szkół  Technicznych w  Mielcu. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Związku Nauczycielstwa Polskiego, Złotą Odznaką ,,Za Zasługi dla Rozwoju Przemysłu Maszynowego” oraz wyróżniony tytułem Profesora Oświaty

Ś. P. mgr inż. Jan Rogóż  

W zmarłym tracimy wspaniałego wychowawcę młodzieży, oddanego pracy pedagogicznej nauczyciela, uczynnego i życzliwego Współpracownika.

Różaniec za duszę Ś.P. Jana Rogóża zostanie odmówiony w Domu Pogrzebowym „EDEN” 19.10.2020 r. o godz. 10.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „EDEN” ul. Wolności 42A w Mielcu nastąpi w dniu 19 października 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 10.45 do Bazyliki Mniejszej  p.w. Św. Mateusza. Msza Święta pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 11.00. Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie ciała na Cmentarz Komunalny w Mielcu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi, Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Czytany 250 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://zstmielec.pl/item/989-jan-rogoz#sigProGalleria307d609a38