ZST Mielec
Slider

Napiszmy 11 XI 2020 razem w @ w wersji on-line Dyktando Niepodległościowe – ogólnopolska akcja charytatywna

Zapraszamy Dyrekcję, wszystkich Nauczycieli, Pracowników, Uczennice i Uczniów oraz Ich Rodziców do internetowej akcji edukacyjnej w ramach @obchodów Narodowego Święta Niepodległości!

Co masz zrobić?

Napisz z nami ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości i wesprzyj wybrany cel charytatywny lub społeczny! Za każde napisane dyktando strona Dyktanda.pl przekaże 1 zł na wybrany w głosowaniu cel!

Przebieg wydarzenia:

1. Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Niepodległości, należy:

-być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu www.dyktanda.pl i wejść na stronę:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci

-zapisać się na tej stronie, klikając przycisk “Zapisz się do konkursu”.

1.Zapisy startują 16.10.2020 r. Zakończą się 11.11.2020 r., kilka minut przed startem dyktanda w danej grupie wiekowej (dokładne godziny zostaną niebawem ogłoszone).

2. W ramach akcji, w dniu 11 listopada 2020 r. napiszemy specjalnie przygotowane na tę okazję Dyktando na Święto Niepodległości. Będzie można je rozwiązać wyłącznie online, na stronie dyktanda.pl, o wyznaczonych wcześniej godzinach. Każda osoba będzie mogła napisać dyktando tylko 1 raz, w swojej grupie wiekowej, o wskazanej godzinie.

3. Każda osoba, która zapisze się na Dyktando na Święto Niepodległości, będzie mogła zgłosić cel społeczny lub charytatywny. Zebrane cele zostaną następnie poddane głosowaniu.

4. Głosować będą mogły wyłącznie osoby, które napiszą Dyktando na Święto Niepodległości. Każdy uczestnik będzie mógł oddać jeden głos.

5. Każdy uczestnik akcji otrzyma pamiątkowy dyplom (w wersji elektronicznej).

Czytany 998 razy