ZST Mielec
Slider

„Szkoła do hymnu”

10 listopada 2020 r., w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11:11,  uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wzięli udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu”, polegającej  na wspólnym odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku szkolnym, ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii, wspólne śpiewanie hymnu przez nauczycieli i uczniów odbyło się w formie on-line (za pomocą komunikatorów społecznych). W ten sposób społeczność uczniowska i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu włączyli się we wspólne świętowanie tego szczególnie ważnego dla Polaków wydarzenia. Zwieńczeniem 102. rocznicy odzyskania niepodległości było złożenie kwiatów pod pomnikiem Wolności przez delegację Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Czytany 230 razy

Galeria