ZST Mielec
Slider

FESTIWAL DYNI

W dniu 23 listopada w ramach Tygodnia Umiejętności Zawodowych - ,,Odkryj swój talent’’ Akademia Kulinarna ZST zorganizowała FESTIWAL DYNI. Dzięki firmom wspierającym działania akademii stworzone zostały pyszne potrawy a mianowicie: mus dyniowy na chmurce makaronowej, piernikowy deser dyniowy z preparowanymi zbożami, dyniowe ciastka owsiane, lekka sałatka z dynią, pomidorkami i fetą, muffiny dyniowe z jabłkiem i cynamonem, kompot dyniowy, herbata owocowa z syropem z dyni, hummus dyniowy z pastą tahin. 

Wszystkie potrawy zostały przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu o profilu gastronomicznym i cukierniczym – dziękujemy im za zaangażowanie i niesamowitą wyobraźnię w tworzeniu tych smakołyków z dyni.
To wszystko nie odbyłoby się także bez firm wspierających naszą Akademię – jesteście WIELCY – bardzo, bardzo WAM dziękujemy.

Czytany 768 razy