ZST Mielec
Slider

RUSZYŁ PROJEKT AKADEMIA KREATYWNEGO MYŚLENIA!

24 najlepszych uczniów klas 2 Liceum Ogólnokształcącego nr III w Mielcu zostało objętych wyjątkowym projektem „Akademia Kreatywnego Myślenia” pod opieką pani mgr Diany Augustyńskiej. Uczniowie będą uczestniczyli w specjalistycznych zajęciach przez kolejne 5 miesięcy.

25 września ruszyły I zajęcia w Wyższej Szkole Inżynieryjno – Ekonomicznej w Rzeszowie w dwóch modułach: Innowacyjne technologie o wszechstronnym wykorzystaniu oraz informatyka śledcza prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak prawdziwi studenci oraz poszerzyć swoją wiedzę informatyczną o specjalistyczne, niekonwencjonalne pojęcia i rozwiązania technologiczne. Prowadzone zajęcia rozbudziły ciekawość oraz udoskonaliły kreatywne myślenie wśród uczestników projektu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zjazdy!

Podziękowania należą się również pani mgr Stanisławie Całce za towarzyszenie nam podczas podróży i w zajęciach.

Opracowała: mgr Diana Augustyńska

Opublikowano w dniu: 2.10.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 2.10.2017 r.

Czytany 817 razy