ZST Mielec
Slider

Drużynowe zmagania integracyjne III Liceum Ogólnokształcącego

W dniu 23 października 2017 roku uczennice klasy 2 CL, pod opieką nauczyciela historii i społeczeństwa mgr Pawła Wala, uczestniczyły w drużynowych zmaganiach klasowych.

Wzięły udział w grach zespołowych paintball w Grzybowie, gdzie miały możliwość uczestniczyć w akcjach mających na celu integrację klasy. Podczas zmagań, w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, tj. deszczu, uczennice, podzielone na 2 zespoły – Zielonych i Czerwonych, wzięły udział w kolejnych grach, m. in. Obronie Zamku, Zdobywaniu Flagi oraz Grze na Wyczerpanie Przeciwnika.

Wyjazd miał posłużyć aktywnemu spędzeniu czasu, gdzie każdy zawodnik mógł doświadczyć uczestnictwa we wspólnych akcjach, kreowaniu wspólnej strategii działań, a także współzawodnictwu z pozostałymi członkami zespołu i przeciwnikiem.

Czytany 672 razy