ZST Mielec
Slider

DNI OTWARTE ARiMR

W dniu 20.10.2017r odbyły się Dni Otwarte ARiMR pod hasłem:„Razem wprowadzajmy zmiany na wsi,żyjmy bezpieczniej”, na których prezentowała się nasza szkoła. Uczniowe Technikum Gastronomicznego kl. II DG przygotowali wraz z nauczycielkami potrawy kuchni regionalnej, takie jak: bigos staropolski, gołąbki z kaszą i pieczarkami, proziaki z miodem, smalczyk z chlebem, ogórki małosolne, drinki bezalkoholowe oraz pokaz carving– rzeźbienie w warzywach i owocach.

Stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością. Poprzez udział w Dniach Otwartych ARiMR chcieliśmy podkreślić, jak ważna jest praca rolników i że to dzięki nim, podkarpacka wieś się rozwija i zmienia na lepsze.

 Oprac.: M. Loc

Opublikowano w dniu: 2.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 2.11.2017 r.

Czytany 662 razy