ZST Mielec
Slider

Delegacja ZST w Mielcu na obchodach Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 11 listopada 2017 roku, delegacja uczniów z klas 1 AZ, 3 BI, 3 BM oraz 2 CL, reprezentowała naszą szkołę w miejskich obchodach 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszy świętej w Bazylice mniejszej p.w. św. Mateusza, odprawionej w intencji Ojczyzny, delegacja uczniów wraz ze szkolnym pocztem sztandarowym udała się pod Pomnik Wolności. Wiązankę kwiatów złożył dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu mgr inż. Mariusz Wojciechowski. Ponadto uczniowie mieli możliwość zmierzyć się z trudnościami i zawiłościami języka polskiego podczas kolejnej edycji Dyktanda Niepodległościowego zorganizowanej w Samorządowym Centrum Kultury oraz wziąć udział w Śpiewankach Patriotycznych w Pałacyku Oborskich.

Oprac.: mgr P. Wal

Opublikowano w dniu: 13.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 13.11.2017 r.

 

Czytany 798 razy