ZST Mielec
Slider

Teatr anglojęzyczny w ZST

W dniu 25.11.2017 odbyło się w auli szkolnej ZST przedstawienie anglojęzyczne, pt. „The Night In” prezentowane przez teatr „Wild West”. Prezentowany spektakl to komedia o ojcu i synu, którzy toczą rozmowy na temat wartości, które naprawdę liczą się w relacjach międzyludzkich.

Obcowanie ze sztuką było nie tylko dobrą zabawą, ale i „żywą” lekcją j. angielskiego.

Młodzież miała okazję wysłuchania aktorów posługujących się piękną wymową, intonacją oraz akcentem.

Teatr „Wild West” jest nowo powstałym projektem w dziedzinie nauki j. angielskiego, rozwijany jest za pomocą Akademii Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Założyciele to zawodowi aktorzy: Mike Marcinowski i Piotr Malasiński. Mike pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie grał dla kilku teatrów i przedstawiał sztuki Shakespeare’a, komedie i musical’e. Piotr współpracuje z kilkoma teatrami w Krakowie i ma również doświadczenie w reklamie i filmach.

Opracowała: Anna Latawiec

Opublikowano w dniu: 4.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.12.2017 r.

Czytany 784 razy