ZST Mielec
Slider

KONKURS MULTIMEDIALNY ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

W miesiącu grudniu odbył się w naszej szkole konkurs multimedialny zorganizowany przez nauczycielkę języka polskiego mgr Monikę Bogdan. Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów postacią i twórczością wybitnego dramaturga, poety i malarza; kształtowanie postawy patriotycznej wśród młodzieży, a także doskonalenie umiejętności z zakresu technologii informacyjnej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce – Małgorzata Krzyżowska klasa 1AL

2 miejsce – Weronika Górska klasa 3AI

3 miejsce – Anna Pietras klasa 1 LC

Gratulacje!!!

Oprac.: M. Bogdan

Opublikowano w dniu: 21.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.12.2017 r.

Czytany 896 razy