ZST Mielec
Slider

Zakończenie warsztatów i kursów programu Erasmus+

12 grudnia 2014 zakończyły się przygotowania uczniów wyjeżdżających na 4-tygodniowe praktyki w Turyngii w Niemczech w ramach projektu „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim – ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”.

W ramach przygotowań przeprowadzony został kurs językowy z niemieckiego w wymiarze 30 godzin oraz wykład o kulturze krajów niemieckojęzycznych (6 godz.) – prowadząca mgr Anna Burek. Nauczycielka przedmiotów gastronomicznych, mgr inż. Aneta Mroczka przeprowadziła z uczniami 4-godzinne ćwiczenia warsztatowe „Plastyka i dekoracja”. Odbyły się także warsztaty pt. „Kompetencje społeczne” (6 godzin) przeprowadzone przez panią psycholog mgr Joannę Szatkowską. Młodzież nabyła także umiejętności w obsłudze osób starszych i dzieci podczas 4-godzinnych warsztatów, przeprowadzonych przez panią pedagog mgr Krystynę Golbę. W praktyce wykorzystają uczniowie już w styczniu wszystkie nabyte umiejętności i kompetencje.

Oprac.: mgr A. Mirowska

Opublikowano w dniu: 19.12.2014 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 19.12.2014 r.

Czytany 1001 razy