ZST Mielec
Slider

Konkurs fotograficzny „Szczęście ujęte w kadrze.”

Czym jest szczęście? Co nasz uszczęśliwia? Czy mieści się ono w dużych, czy małych rzeczach? Dla każdego szczęście oznacza co innego? Zapraszamy więc uczniów oraz nauczycieli do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Szczęście ujęte w kadrze.”

Co należy zrobić?

  • Za pomocą fotografii należy zilustrować, czym jest szczęście. Można sfotografować moment, sytuację, zachowanie, widok, przedmiot, nasze hobby czy pasję itd.
  • Zdjęcie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.05.2021. W tytule należy wpisać „Szczęście ujęte w kadrze.” W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz klasę. Dla chętnych w treści maila można napisać krótkie uzasadnienie, wyjaśnienie, czym jest szczęście.
  • Do przesłanego zdjęcia należy dołączyć oświadczenie autora – zgoda na wykorzystanie fotografii, w przypadku ucznia niepełnoletniego taka zgodę podpisuje rodzic / opiekun prawny.
  • Oświadczenie autora należy wydrukować, podpisać, a następnie przesłać scan lub zdjęcie oświadczenia wykonane telefonem.

Warunki udziału w konkursie:

  • Udział jest dobrowolny.
  • Uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie.
  • Uczestnik zapewnia, że posiada pełnię praw autorskich do wysłanego zdjęcia, nie narusza praw autorskich osób trzecich oraz nie narusza dóbr osobistych osób.
  • Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych (Facebook) Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Jesteśmy ciekawi waszych prac. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone. Zapraszamy!

Czytany 714 razy