ZST Mielec
Slider

Paka dla Dzieciaka

Po raz kolejny w ZST została zorganizowana świąteczna pomoc dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mielcu.

 

W akcję na rzecz uczniów SOSW włączyli się przedstawiciele całej społeczności szkolnej - uczniowie i nauczyciele, ale przede wszystkim młodzież Technikum Nr 3. 21 grudnia 2015 r. zostało zorganizowane spotkanie z wychowawczynią i uczniami klasy 6 BU, podczas którego przedstawicielka Zespołu Szkół Technicznych mgr Diana Augustyńska oraz uczniowie – Julia Nehez, Kamila Osmola i Szymon Zasowski w imieniu wszystkich ofiarodawców wręczyli dzieciom prezenty w postaci gier edukacyjnych, książek, zabawek, słodyczy i materiałów plastycznych.

Akcję zainicjowały: mgr Diana Augustyńska, mgr Anna Dymek, mgr Sylwia Gołas, mgr Adrianna Oparowska – Maniak, mgr Urszula Połeć, mgr Agnieszka Żelasko.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wywołali uśmiech na twarzy chorych, niepełnosprawnych dzieci. Nasza wizyta sprawiła podopiecznym ośrodka ogromną radość, a dla młodzieży bezpośrednio uczestniczącej w przygotowaniu „paki” zdobyte doświadczenie było lekcją życia.

Oprac.: mgr D. Augustyńska, mgr A. Dymek

 

Opublikowano w dniu: 5.01.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 5.01.2016 r.

Czytany 5183 razy