ZST Mielec
Slider

Wyniki drugiej części rekrutacji- zajęcia dydaktyczne w Hiszpanii 28 września – 5 października

2022-1-PL01-KA121-SCH-000066901w ramach Programu ERASMUS +

AKCJA 1-MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA

spośród chętnych z klasy 5AIP, 5BIp, 5DIp i 5 AMp wyłoniła grupę 10 osób, które w okresie od 28 września do 5 października 2023 odbędą zajęcia dydaktyczne w zaprzyjaźnionej szkole w Hiszpanii. Wyjazd ten będzie finansowany ze środków Erasmus + . Uczniowie wzięli udział w rekrutacji ogłoszonej w poprzednim roku szkolnym a nie zakwalifikowali się do pierwszego wyjazdu.

Komisja rekrutacyjna w składzie:

mgr Arkadiusz Gałkowski - dyrektor ZST,

mgr Agnieszka Brzozowska - koordynator projektu,

mgr Marta Popiołek - nauczyciel języka angielskiego, opiekun grupy podczas wyjazdu,

mgr Milena Soboń-psycholog szkolny.

A oto wyniki naboru:

Lista rezerwowa: Piotr Kasprzak 5 BIp