ZST Mielec
Slider

Konkurs „Matematyka w technice dla technika”

25 października 2023 roku odbył się szkolny etap konkursu „Matematyka w technice dla technika”. Rywalizacja składa się z trzech etapów: szkolnego, międzyszkolnego i finału. Organizatorem jest Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 3 w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską, która jednocześnie objęła niniejszy konkurs patronatem.  W naukowych zmaganiach mogą wziąć udział uczniowie technicznych szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i małopolskiego. Główną nagrodą jest indeks na Politechnikę Lubelską.

Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 11 uczniów z czwartych i piątych klas technikum:

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:

Maciej Pawlak - klasa 4AI, opiekun Alicja Galica

Jakub Paź - klasa 5AMp, opiekun Lilianna Sztuka

Szczepan Wardzała - klasa 4BIp, opiekun Anna Śliwińska.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, jednocześnie życząc im sukcesów w kolejnych etapach zmagań.