ZST Mielec
Slider

„ZST Pamięta”

Dzień Wszystkich Świętych dla wielu z nas jest czasem refleksji, zadumy i nostalgii. Dniem w którym pamiętamy o tych którzy odeszli...

W okresie poprzedzającym to wyjątkowe Święto uczniowie ZST upamiętnili naszych zmarłych dyrektorów, nauczycieli i pracowników administracji oraz obsługi, którzy przez wiele lat pracowali w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu.

Młodzież z Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Beaty Machały, Marii Rejman oraz pana Pawła Ciemięgi zapaliła znicze na ponad sześćdziesięciu nagrobkach byłych pracowników.

Znicze z logo ZST pojawiły się  na Cmentarzu Parafialnym i Komunalnym w Mielcu, Cmentarzach Parafialnych w Przecławiu, Padwi Narodowej i Chorzelowie.

Akcja upamiętnienia nauczycieli ZST była możliwa dzięki żmudnej pracy pani Marii Rejman przy współpracy pana Zdzisława Chmaja. W rezultacie udało się zlokalizować większość miejsc spoczynku tych, których nie ma już wśród nas.

(PC)

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://zstmielec.pl/item/1539-zst-pamieta#sigProGalleria9043bb0456