ZST Mielec
Slider

Pierwszy Dzień Wiosny 2016 w ZST

Pierwszy dzień wiosny bywa określany przez uczniów dniem wagarowicza. Jednak nie warto uciekać ze szkoły, kiedy dzieje się w niej coś wyjątkowego. Tak właśnie było w naszej szkole 21 marca 2016 roku. Pierwszy dzień wiosny, postanowiliśmy powitać w szkole na kolorowo. Chętni uczniowie mieli przebrać się w różne postacie i rywalizować o miano najlepiej przebranego ucznia.

 

„Dzień Wiosny” 2016 uczciliśmy przychodząc do szkoły w różnych przebraniach, które miały ubarwić ten dzień, jak również dawały zwolnienie z pytania. Wszyscy uczestnicy zabawy rywalizowali na dużej przerwie o miano najlepiej przebranego ucznia. Komisja w składzie: mgr Anna Latawiec, mgr Elżbieta Dubiel, Karolina Dziekan (2AL) oraz Kamil Kołton (3BI) oceniała stroje, a następnie wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali od opiekuna samorządu słodkie upominki i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że ten dzień poprawił uczniom humor i dodał energii na następne trzy miesiące, które pozostały do końca roku szkolnego.

Imprezę na powitanie wiosny przygotowali członkowie SU:

Ilona Skrzyniarz, Sylwia Wolak, Anita Sasor, Katarzyna Wrzesień z klasy 4EG,

Dawid Setera, Damian Łącz, Wojciech Klag z klasy 3BI.

Zdjęcia wykonała: Ewelina Harchut z klasy 4EG.

Dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy za rok.

Samorząd Uczniowski

 

Opublikowano w dniu: 24.03.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 23.03.2016 r.