ZST Mielec
Slider

Paczuszka dla maluszka

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Paczuszka dla maluszka", w ramach której będziemy zbierać rzeczy dla Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu, którym opiekują się Siostry Służebniczki Starowiejskie. W Domu mieszka 77 chłopców i dziewcząt. Dzieci, nastolatkowie oraz osoby dorosłe- wszyscy z niepełnosprawnością intelektualną. Schorowani, poruszający się na wózkach inwalidzkich, niektórzy przez chorobę przykuci do swoich łóżek. To dzieci zamknięte w ciele dorosłych, często bez rodziców ani domów.....

Najbardziej potrzebne będą proszki do prania i płyny do płukania, kremy, szampony, oliwki, mydła, mokre chusteczki czy ręczniki papierowe na rolce.... Dary prosimy przynosić do 4 stycznia do pracowni Kleks.

Zachęcamy do wsparcia akcji, aby podopiecznym DPS żyło się lepiej!

Galeria