ZST Mielec
Slider

SUKCES KOSZYKARZY ZST

W czwartek 21.03.2024r w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbył się finał rejonowy koszykówki chłopców. W rozgrywkach wzięli udział mistrzowie powiatów : kolbuszowskiego, sędziszowskiego, ropczyckiego i mieleckiego. Reprezentacja Zespołu Szkól Technicznych  spisała się doskonale pokonując wysoko wszystkie przyjezdne drużyny. Zwycięstwo w turnieju premiowane jest awansem do półfinału wojewódzkiego.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach rozgrywek.

Zespół Szkół Technicznych reprezentowali : Oliwier  Sznajder, Gustaw Wolak, Jakub Szlęk, Krystian Pezda, Wiktor Cieśla, Michał Wnuk, Kacper Kupiec, Kacper Konieczny, Bartłomiej Giera, Aleksander Moryl, Jakub Indyk, Wojciech Kozłowski, Alan Kamiński, Kacper Augustyn, Jakub Kapinos, Damian Lis, Jakub Maziarz.

Opiekunem drużyny jest mgr Józef Basztura