ZST Mielec
Slider

Konkurs Code Quest

Organizatorem Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Code Quest jest firma Lockheed Martin. Konkurs Code Quest powstał, aby zachęcić uczniów szkół średnich na całym świecie do poszerzenia wiedzy z programowania, technologii, inżynierii i matematyki. W roku 2024 w konkusie Code Quest w 20 lokalizacjach na całym świecie rywalizowało 600 zespołów (ponad 1800 uczniów szkół średnich i studentów).

W polskiej edycji konkursu w siedzibie PZL Lockheed Martin w Mielcu naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

  • drużyna Excecute()  zajęła IV miejsce w kategorii Novice, zespół reprezentowali: Maciej Pawlak 4AI, Maciej Jarzyna 4AI, Jakub Surowiec 4BI
  • zespół Pikros reprezentowali: Robert Pazdro 3AP, Filip Zych 3AP, Adrian Kusek z 3AP

Serdecznie gratulujemy uczestnikom