ZST Mielec
Slider

Półfinał Wojewódzki Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców

24.04.2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Nisku odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Przystąpiły do niego cztery drużyny zakwalifikowane z turnieju rejonowego: ZST Mielec, LO Nisko, CEZ Stalowa Wola, LO Dębica.

 

Na zawody nasza reprezentacja jechała z zaliczeniem zwycięskiego pojedynku z drużyną LO Dębica. Turniej rozpoczął się dla nas bardzo pomyślnie, gdyż w pierwszym spotkaniu reprezentacja ZST odniosła pewne zwycięstwo z CEZ Stalowa Wola. Do sukcesu i awansu brakowało nam już tylko zwycięstwa z drużyną z Niska. Jednak po zaciętej walce nasza szkoła uległa LO z Niska 2:0 i tym samym zaprzepaściła szansę uczestniczenia w Finale Wojewódzkim. Pierwsze trzy drużyny zakończyły turniej z taką samą ilością wygranych meczów, lecz o awansie zadecydował stosunek setów wygranych i przegranych. Reprezentacji ZST zabrakło jednego seta, by móc dalej walczyć w Finale Wojewódzkim.

I miejsce – LO Nisko
II miejsce – CEZ Stalowa Wola
III miejsce – ZST Mielec
IV miejsce – LO Dębica

Reprezentacja ZST:

  1. Dawid Tabor (3AZ)
  2. Damian Surowiec (3EM)
  3. Hubert Malicki (3CZ)
  4. Piotr Jasiak (3CZ)
  5. Kacper Dąbrowski (1BI)
  6. Patryk Juwa (2EM)
  7. Łukasz Chmara (1DG)
  8. Sebastian Wilk (1AI)
  9. Andrzej Fryc (3MC)
  10. Kamil Lelakowski (3MC)

Opiekun: mgr Maciej Zubrzycki

 

Opublikowano w dniu: 15.06.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 14.06.2016 r.

Czytany 3557 razy