ZST Mielec
Slider

Kampania społeczna „Zrozumieć starość za młodu”

W dniu 15.06.2016r. w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedgogiczną „ZUZIA” uczniowie klas: 2AL, 2BL, 2CL, 1AI, 2AI, 2AZ uczestniczyli w kampanii społecznej pt. „Zrozumieć starość za młodu”, której koordynatorem była mgr Krystyna Golba - pedagog szkolny.

 

W ramach kampanii został przeprowadzony ciekawy, interaktywny wykład dla uczniów, którego celem było skłonienie młodych ludzi do refleksji nad problemami osób starszych oraz zwiększenie poziomu empatii i budowanie odpowiedniej atmosfery w środowisku osób starszych, niesienie pomocy, opieki, a także zachęcenie do korzystania i docenienia ogromnych zasobów mądrości i doświadczenia tych osób. Uczestnicy spotkania otrzymali pakiet gadżetów związanych z kampanią.

Opracowała: mgr Krystyna Golba

 

Opublikowano w dniu: 21.06.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.06.2016 r.

Czytany 1626 razy