ZST Mielec
Slider

Zespół Szkół Technicznych z odnowioną salą gimnastyczną i nową salą fitness

21 września w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej sali gimnastycznej oraz nowoczesnej sali fittnes. Remont przeprowadzony został na zlecenie Starostwa Powiatowego w Mielcu i obejmował wymianę instalacji oświetlenia w pawilonie sportowym oraz malowanie ścian, sufitu i konstrukcji stalowej dachu sali sportowej nr 1. Prace remontowe sali sportowej wykonała firma Termobud, która koszt inwestycji wyceniła na kwotę 154 212,69 zł.

Uroczystemu otwarciu towarzyszyło symboliczne przecięcie wstęgi oraz poświęcenie sali fitness. Nie zabrakło także części artystycznej w wykonaniu szkolnego zespołu Golden Girls oraz fajerwerków. Po odpaleniu konfetti wszyscy goście zostali zaproszeni na fit poczęstunek.

Uroczystość przygotowała mgr Paulina Ciszczoń i mgr Aneta Mroczka.

Oprac.: mgr Paulina Ciszczoń

Opublikowano w dniu: 26.09.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 26.09.2016 r.

Czytany 4741 razy