ZST Mielec
Slider

Kuchnia molekularna – zapraszamy na pokaz i degustację

19 czerwca o godzinie 9 w auli ZST będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie: właśnie wtedy rozpocznie się uroczystość zakończenia projektu Erasmus+ „Mój zawód na europejskim rynku pracy - jakie mam szanse?” zakończona widowiskowym pokazem kuchni molekularnej.

W programie imprezy m.in..: informacje nt. działań i efektów projektu, wręczenie certyfikatów Europass-Mobilność i Europass-Paszport Językowy, prezentacje praktykantów i relacje z pobytu w Niemczech oraz wystąpienia zaproszonych gości – motto spotkania to „Gastronomia XXI wieku”.

Uroczystość zakończy niezwykle widowiskowy pokaz kuchni molekularnej przygotowany przez Krakowską Szkołę Restauratorów z udziałem naszych uczniów – praktykantów projektu Erasmus+.

Zapraszamy społeczność szkolną: nauczycieli oraz uczniów (w szczególności uczniów z klas o profilu gastronomicznym w technikum i szkole zawodowej).

Po pokazie odbędzie się 4-godzinne szkolenie z zakresu kuchni molekularnej przeznaczone tylko dla beneficjentów projektu Erasmus+ „Mój zawód na europejskim rynku pracy - jakie mam szanse?” – uczniów klas 3DG i 4DG, którzy byli na praktykach w Niemczech.

Opracowała: mgr Marzena Kasprzyk

Opublikowano w dniu: 13.06.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 12.06.2017 r.

Czytany 3683 razy