ZST Mielec
Slider

WIZYTA W PRZEDSZKOLU

W dniu 4 października w związku z zaproszeniem Pani dyrektor Przedszkola nr 13 w Mielcu, młodzież Technikum Gastronomicznego z klasy IID/G z nauczycielkami Marią Loc i Bożeną Zborowską odwiedzili maluszków w tym przedszkolu. Wizyta ta była podyktowana promocją zdrowego odżywiania. Tematem spotkania były: „Witaminki w codziennych posiłkach”.

Nauczycielki ZST podkreślały, że edukacja zdrowotna to nie tylko profilaktyka i rozróżnianie, co dobre, a co szkodliwe dla zdrowia, lecz również rozwijanie umiejętności i nawyków oraz promowanie zachowań zdrowotnych, w tym odżywiania, które pozwolą spojrzeć na nasze zdrowie, jako nową wartość.

Mamy nadzieję, że wizyta ta dostarczyła przedszkolakom nowych wiadomości oraz dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Oprac: Maria Loc

Czytany 2411 razy