ZST Mielec
Slider

Lista osób (kl. 3 AI i 3 BI) zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Możesz więcej! – praktyczna nauka zawodu w kraju sąsiada”

Znamy wyniki naboru drugiej grupy uczniów z klas 3 AI i 3 BI. Grupa ta w terminie 07.05.2018 – 01.06.2018 wyjedzie na miesięczną praktykę do Niemiec. Zarówno wyjazd, jak i przygotowania do niego sfinansowane zostaną ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. Przyznana ZST kwota dofinansowania wynosi 97 tys. 390 euro ≈ 412 tys. 505 zł. Koordynatorką projektu jest mgr Marzena Kasprzyk.

Przy rekrutacji wzięto pod uwagę następujące kryteria:

  • oceny z języka niemieckiego (ocena na koniec klasy drugiej + ocena z testu),
  • oceny z przedmiotów zawodowych (ocena na koniec klasy drugiej + ocena z testu),
  • ocenę z zachowania,
  • terminowe złożenie formularza rekrutacyjnego.

A oto wyniki naboru:

Klasa 3AI

Klasa 3BI

Wkrótce rozpoczną się intensywne przygotowania do wyjazdu na staż. Życzymy powodzenia!

Opracowała: mgr M. Kasprzyk

Opublikowano w dniu: 13.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 13.11.2017 r.

Czytany 2284 razy