ZST Mielec
Slider

W dniu 12 marca 2019r. gościliśmy w Zespole Szkół Technicznych Panią mgr Paulinę Szady – pracownika naukowego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wizyta odbyła się w ramach trwającej od kilku lat współpracy pomiędzy naszą szkołą a WSiZ-em, który objął swym patronatem klasy gastronomiczne Technikum nr 3. Pani mgr Paulina Szady przedstawiła wykład na temat: „Czy dieta roślinna dla każdego? Wegetarianizm w pigułce”.

Wykładu wysłuchali i aktywnie w nim uczestniczyli uczniowie klas 4 DG, 4 EG i 3 DG. Dzięki programowi klas patronackich uczniowie mają możliwość poznania oferty edukacyjnej WSiZ, a spotkania z pracownikami naukowymi są dla młodzieży okazją do pogłębienia wiedzy oraz poznania najnowszych odkryć i wskazówek żywieniowych.

Oprac. : mgr inż. D. Jarząb

Opublikowano w dniu: 27.03.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 22.03.2019 r.

 

Czytany 983 razy